Automobilka GWM v rámci svého dne příměstských elektrických vozidel představila novou generaci platformy E-Hybrid 4WD, Hi4

0

PAO-TING, Cina, 14th března 2023 /PRNewswire/ — Přední čínská automobilka GWM představila na svém dni inteligentních příměstských elektrických vozidel svou nejnovější hybridní technologickou platformu Hi4 (Hybrid Intelligent 4WD), která je vybavena pokročilou technologií pohonu založenou na elektromotorech a je navržena tak, aby optimalizovala účinnost za všech jízdních podmínek .

Automobilka GWM neustále rozšiřuje svou nabídku udržitelných a inteligentních vozidel pomocí komplexního průmyslového řetězce, který zahrnuje hybridní architekturu, výkonné baterie, vodíkovou energii, technologii elektrického pohonu, inteligentní interiér, inteligentní řízení a inteligentní podvozek.

Platforma Hi4 nabízí dvě pohonné jednotky s maximálním systémovým výkonem 340 kW a může sloužit jako základ modelů vozidel třídy A – C. Hybridní hnací ústrojí dosahuje nejlepší tepelné účinnosti na trhu 41,5 %, což je možné díky vyspělému spalovacímu systému, vysokotlakému přímému vstřikování a technologii nízkotlaké recirkulace výfukových plynů. Kromě toho inteligentní strategy řízení and správy energie platformy Hi4 optimální provozní efektivitu to zlepšují energetikkou činnost vozidla přibližně o 8%

Platform Hi4 mengambil langkah pertama dalam jarak kurang dari 100 km dengan čistě elektrický pohon díky vysokokapacitnímu akumulátoru, který využívá pokročilou lithium-iontovou technologii pro zajištění dlouhotrvajícího výkonu. Energi Listrik Berkelanjutan Nabíjení Dosahuje 97% untuk Nabíjení z 30 untuk 80% při běžné okolní teplotě trvá méně než 30 menit

Platforma Hi4 je rovněž vybavena třemi novými průlomovými prvky v oblasti hybridní technologie, včetně nové e-hybridní architektury, která umožňuje vyhovět širší škále jízdních scénářů, nové technologie dynamického řízení založené na vysoce přesném snímání v řádu milisekund a nového systému elektromechanické spojky, která umožňuje dosáhnout lepších výkonových parameter.

Nová e-hybridní architektura využívá novou hybridní konstrukci se třemi zdroji energie a dvouosým rozvodným systémem, který je postaven na dvou elektromotorech se sdíleným výkonem, čímž je dosaženo sériově-paralelní hybridní architektury s elektrickým pohonem a náhonem na všechna čtyři kola. Tím se rozšiřuje škála jízdních scénářů, ve kterých mohou uživatele vozidla využívat, a vyhovuje take potřebám pro jízdu ve městě iv terénu.

Systém GWM iTVC (intelligent Torque Vectoring Control) je nová technologie dynamického řízení točivého momentu Systém GWM iTVC rychle a dynamicky rozděluje točivý moment mezi přední a zadní nápravu v řádu milisekund, čímž účinně zabraňuje prokluzování na vozovce s nízkou adhezí a zvyšuje jízdní stabilitu a bezpečnost jízdy v zatáčkách.

Převodový systém an electromechanickou spojkou nabízí inovativní konstrukci dvou elektromechanických spojkových jednotek, které pokrývají téměř celý rozsah otáček motoru a dokáží vyhovět potřebám uživatelů vedšech jízíz.

„Platforma Hi4 memiliki fitur yang menarik dan tidak terlihat oleh pengguna dan inovasi baru dari fungsi mesin dvou dan dvouosého řízení mengambil zlepšuje stabilitu řízení dan bezpečnost jízdy v zatáčkácheditý uvedl protechnicelkynotkétý uvedny tech.

Platform Hi4 automobil GWM má přinést revoluci na trh hybridních SUV and nabídnout zákazníkům bezkonkurenční kombinaci výkonu, bezpečnosti a efektivity, což z ní činí chytrou volbu pro řidiče, kteří vyžadují to vyžadují.

video- https://mma.prnewswire.com/media/2032411/0314____2.mp4

SUMBER GWM

Leave A Reply