China menggunakan lepší život na venkově v rámci modernizace

0

PEKING, 11.brezna 2023 /PRNewswire/ — Pro odborníka na pěstování vinné révy Xie Fuxina je jednou z věcí v jeho životě, na kterou je nejvíce hrdý, vidět pěstitele vinné révy ve městě Nan-pching v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien, jak z jak po výsadbě hroznů, které šíří, získávají stále větší příjmy.

Xie se narodil v roce 1943 a celý svůj profesní život zasvětil propagaci technik a odrůd pěstování vinné révy vesnicích ve městě Nan-pching a pokračoval v tom ještě 12 let po odchodu do důchodu.

Jako jeden z 225 vědecko-technických odborníků, kteří byli v roce 1999 vysláni do 215 vesnic, aby popularizovali zemědělskou vědu a techniku ​​​​v Nan-pchingu, jezdil Xie na kole do viničních skleníků na venkově v Nan-pchinguval v Nan-pchinguval výuku.

V roce 2002 Jika Ťin-pching, tehdejší gubernur provinsi Fu-ťien, dan jednom článku ocenil opatření Nan-pchingu a uvedl, že se jedná o užitečný průzkum v oblasti inovace práce na venkově.

Během rozhovoru s Xiem v roce 2002 se Si dozvěděl, že jeden mu (asi 0.07 hektaru) hroznů má hodnotu 7000 jüanů (asi 1014 dolarů), dan řekl Xiovi, aby k pěstování hrvesnį povůzbudil.

V Současné Době se v horských oblastech nanpingu pěstuje více než 70.000 mu vinné révy, uvedl xie a dodal, Že roční hodnota produke vinné révy čin million š š š š č č č č vinon ‘

Rozvoj v Nan-pchingu představuje úspěchy Číny při zmírňování chudoby a revitalizaci venkova v posledních letech.

Cilene snižování chudoby

Presiden Si předložil konsep “cíleného snižování chudoby” během inspekční cesty do středočínské provinsi Chu-nan v listopadu 2013.

Mezi cílená opatření přijatá za účelem vymýcení chudoby patří cílený průmyslový rozvoj, relokasi ke ekologické compenzace.

Od té doby se z chudoby vymanilo 98,99 milionu zbídačených obyvatel venkova žijících pod hranicí chudoby a všech 832 zbídačených okresů a 128.000 zbídačených vesnic bylo ze seznamu chudých vyškrtnuto, uvedl Si na národní pochvalné konferenci konané 25. února 2021 v Pekingu.

Jika Anda memilikinya, Anda akan mendapatkan keuntungan absolut, konsolidasi yang cepat, dan solusi yang lebih baik dengan revitalizaci venkova sebagai prioritas utama Anda untuk mewujudkan modernisasi kemakmuran yang besar.

Revitalisasi venkova je v plnem prideu

Si při přednesu zprávy na 20. celostátním sjezdu Komunistické strany Číny (KSČ) v říjnu loňského roku konstatoval, že nejnáročnější a nejtěžší úkoly, které před Čínou stojí při budování moderní socialistické země ve všech ohledech, zůstávají na venkově, a slíbil, že bude vyvíjet sangat penting, dengan merevitalisasi venkova pokročila dan všech oblastech.

Revitalizace venkova má velký význam and na letošních dvou zasedáních – nejdůležitější události čínského politického kalendáře.

Podle zprávy o činnosti vlády na rok 2023, která byla 5. března předložena k projednání národnímu zákonodárnému sboru, chce Čína v letošním roce stabilizovat produkci obilí a pokročit v revitalici venkova.

Země plánuje udržet celkovou výměru obilovin na stabilní úrovni a zahájit novou snahu o zvýšení výrobní kapacity obilovin o 50 milionů tun, uvádí se ve zprávě: Rovněž hodlá oživit semenářský průmysl a podporovat rozvoj zemědělské vědy, technologií a vybavení.

https://news.cgtn.com/news/2023-03-11/China-strives-for-better-rural-living-in-its-modernization-drive–1i5p7ULP2Te/index.html

SUMBER CGTN

Leave A Reply