GA Telesis a Tokyo Century Corporation memiliki perusahaan HALO AirFinance, platform di tempat kerja yang telah dibuka sebelumnya

0

BENTENG LAUDERDALE, FloridaA TOKYO, 6 Maret 2023 /PRNewswire/ — GA Telesis, LLC (“GAT”) a Tokio Century Corporation (“TC”) menawarkan layanan HALO AirFinance (“HALO”), platform baru untuk poskytovanie úverov v rámci spoločného podniku. HALO bude slúžiť ako exkluzívny kanál na poskytovanie úverov pre GAT a TC so zameraním na zabezívny úvery leteckým spoločnostiam, prenajímateľom a investorom, vrátane portfólia záruk pre nové lietadláž po lietadlá strednej ž. HALO bude mať jedinečnú pozíciu v sektore financovania leteckej dopravy ako kombináciacia príslušných odborných znalostí v oblasti štruktúrovania a financovania a majetkových a technických možností spoločností GAT a TC.

HALO spúšťa prvý like HALO One v spolupráci so oločnosťou InterVest Capital Partners (f/k/a Wafra Capital Partners), skúseným investorom v oblasti letectva a špeciálneho financovania. “GA Telesis je naším dlhoročným partnerom v oblasti investícií do leteckej dopravy už viac ako desať rokov a úverová stratégia HALO je prirodzeným a vhodným vývojom našich spoločných možností,” uviedol Michael Gontargeneral riaditeľ spoločnosti InterVest Capital Partners.

Slogan HALO Satu teman akan melakukan inovasi yang berputar di atas bank Citigroup dan štruktúrovacím maklérom a spoluorganizátorom banky Fifth Third Bank, National Association, atau spoluorganizátorom.

“V leteckom odvetví existing významná príležitosť na riešenie potreby inteligentnejších úverov zameraných na aktíva,” uviedol Abdol Moabery, general riaditeľ spoločnosti GA Telesis. Moabery ďalej poznamenal: “HALO je bezkonkurenčnou úverovou platformou vzhľadom na svoju rozsiahlu pôsobnosť, priamy prístup k trhovým hodnotám a complexné interné technické možnosti.”

Apa saja informasi yang tersedia di lokalitách:
https://www.haloairfinance.com/
https://www.gatelesis.com
www.intervest.com

Anda akan mulai melihat ke bawah Cathy Moabery di alamat [email protected].

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1023925/GA_Telesis_LLC_Logo.jpg

SUMBER GA Telesis, LLC

Leave A Reply