GWM di svojom dni NEV predstavila platformu generator baru E-Hybrid 4WD, Hi4

0

PAO-TING, Cina, 14 Maret 2023 /PRNewswire/ — Popredná čínska automobilka GWM na svojom dni inteligentných vozidiel využívajúcich nové energie predstavila najnovšiu platformu hybridnej technológie Hi4 (Hybrid Intelligent 4WD), ktorá obsahuje pokročilú technológiu pohonu založenú na elektrickom pohone navrhnutú na optimalizáciu účinnosti pri všetkých cestných podmienkach a jazdných scenároch.

Spoločnosť GWM neustále prehlbuje svoje pôsobenie v oblasti nových energií a inteligencie spolu s kompletným usporiadaním priemyselného reťazca vozidiel, ktoré zahŕňa hybridnú architektúru, výkonové batérie, vodíkovú energiu, technológiu elektrického pohonu, inteligentnú kabínu, inteligentné riadenie a inteligentný podvozok.

Platforma Hi4 obsahuje dve pohonné jednotky s maximálnym systémovým výkonom 340 kW, ktoré pokrývajú modely vozidiel triedy A až C. Elektronicko-hybridné hnacie ústrojenstvo dosahuje špičkovú tepelnú účinnosť 41,5 %, čo je možné vďaka pokročilému systému spaľovania, vysokotlakovému priamemu vstrekovaniu a technológii nízkotlakovej recirkulácie výfukovych plynov. Okrem toho stratégie intelligentného riadenia energie a riadenia platformy

Platform Hi4 ponúka dojazd viac ako 100 km na čisto elektrický pohon vďaka vysokokapacitnej batérii, ktorá využíva pokročilú lítiovo-iónovú technológiu na zabezpečenie dlhotrvajúceho výkonu. Energi listrik yang diperoleh dari sumber daya, tenaga kerja 97%, tenaga kerja z 30% untuk 80% untuk okolitej teplote, paling tidak 30 menit atau lebih dari teknologi yang digunakan dalam sistem.

Platforma Hi4 sa vyznačuje aj tromi novými prelomovými riešeniami v oblasti hybridnej technológie vrátane novej e-hybridnej architektúry, ktorá rozširuje jazdné scenáre pre používateľa, novej technológie dynamického riadenia, ktorá sa spolieha na vysoko presné snímanie na úrovni milisekúnd, a novej elektromechanickej spojovacej prevodovky zvyšujúcej výkon .

Nová architektúra e-hybrid využíva hybridný „nový dizajn” s tromi zdrojmi energie a dvojosovým rozvodom, ktorý využíva dva elektromotory distribuovaným spôsobom, čím sa dosahuje sériovo-paralelná elektrická hybridná architektúra 4WD. Tým sa rozširujú jazdné scenáre pre používateľa, vďaka čomu je vozidlo vhodné na jazdu v meste aj v terene.

Systém GWM iTVC (inteligentné riadenie vektorovania krútiaceho momentu) GWM iTVC rýchlo rozdeľuje a dynamicky upravuje krútiaci moment medzi prednú a zadnú nápravu v priebehu milisekúnd, čím účinne zabraňuje šmyku na vozovkách s nízkou adhéziou a zlepšuje jazdnú stabilitu a bezpečnosť jazdy počas zákrut.

Sistem Elektromekanik yang Ditawarkan Sebelum Inovatif Kontruksi Elektromekanik yang Ditayangkan Dengan Mudah, Ktor pokrývajú takmer celý rozsah otáčok motor a spĺňajú jazdné potreby používateľov vo všáchých.ch.

“Platforma Hi4 memungkinkan Anda untuk melihat ke atas dan ke atas dan ke bawah untuk mengaktifkan fungsi baru untuk menghidupkan motor dan menghidupkan kembali osí zlepšuje dan menstabilkan ovládania untuk bezpečnosť jazdy v zákrutách,” povedriad honkynite technický

Platforma Hi4 spoločnosti GWM je predurčená na to, aby spôsobila revolúciu na trhu hybridných SUV tým, že zákazníkom ponúka bezkonkurenčnú kombináciu výkonu, bezpečnosti a účinnosti, vďaka čomu je inteligentnou voľbou pre vodičov, ktorí vyžadujú to najlepšie.

Video – https://mma.prnewswire.com/media/2032411/0314____2.mp4

SUMBER GWM

Leave A Reply