Intella X, platform web terbaru 3.0

0

SEONGNAM, Jižni Korea, 30. ledna 2023 /PRNewswire/ — Saya baru saja mendapatkan banyak uang dari pendanaan dan mencapai 12 juta dolar yang diperoleh dari Intella X, platform web 3.0 yang dikembangkan oleh Neowiz, své první partnery v ekosystému.

Počáteční herní ekosystém platformy se skládá z více než 30 Špičkových globálních mitraů z různých odvětví, jsou hry, investice, blockchain služy uzpeon.

Kemitraan yang lebih besar antara Intella X dengan Polygon, Animoca Brands, Magic Eden, Big Brain Holdings, Planetarium Labs, Global Coin Research (GCR), ConsenSys (Infura), Neowiz, Arumgames, Blue Potion Games, Hidea, Massive Gaming, Modori, Ozys, Web3Auth, CertiK, Haechi Labs, Theori, Block Crafters Capital, Kross Lab, Bora, Crit Ventures, JoyCity, Kaura, Kracker Labs, Mobirix, Game Neon, Pearl Abyss, Widus Partners, Wemix, Swapscanner, dan XL Games.

Jeden z představitelů společnosti Intella X uvedl: „Díky podpoře našich špičkových partnerů bude platforma Intella X vybudována jako globální centrum herního ekosystému zaměřeného na web 3.0, které uplatňuje základní hodnoty a filozofii webu 3.0 a předních herních inovátorů v této oblasti.”

Každý z partnerů z příslušného odvětví se zavázal urychlit masové příjetí webu 3.0 to dlouhodobý herního ekosystému služby Intella X tím, že spojí své síly při poskytování nejvyžnít her gene.

Jika Intella X memulai debutnya di platform Polygon v prvním čtvrtletí roku 2023 se svou vlastní mobilní peněženkou, desentralizovanou burzou, tržištěm NFT, launchpadem a hrami pro rok 2023.

Diluncurkan profil oleh Intella X di situs sosial, saya mulai mencari tahu cara baru untuk memulai.

Domovská stránka: https://www.intellax.io

Twitter: https://twitter.com/TeamIntella

Perselisihan: https://discord.com/invite/ATbzFeM4C4

Medium: https://medium.com/@intellax

Telegram: https://t.me/intellax

Tentang společnosti NEOWIZ
Společnost NEOWIZ (KOSDAQ:095660) byla založená v roce 1997 Od roku 2003 prostřednictvím webu https://www.pmang.com/ úspěšně nabízí širokou škálu her pro PC a mobile zařízení a podílela se take na vývoji at uvedení velmi úspěšných titulů, jako jsou FIFA online, Brave Nine, DJMAX Respect, Skul: The Hero Slayer, Cats & Soupátá a oĽ na svěněnlets Games z ve třech kategoriích.

Foto- https://mma.prnewswire.com/media/1990966/Intella_X_reveals_Web3_gaming_platform_s_initial_ecosystem_partners.jpg

SUMBER NEOWIZ Corporation

Leave A Reply