LAY’S UVÁDZA SVETOVÚ PREMIÉRU ZÁBAVNEJ FUTBALOVEJ REKLAMY “MESSI NA NÁVŠTEVE” S VELIKÁNOM LEOM MESSIM V HLAVNEJ ÚLOHE

0

Pacar Lay? Messi untuk chce vedieť!

Ikon Debut dan Reklame Baru yang Terbatas Edícii Balenia Lay’s – Pripája Sa K Bývalému Spoluhráčovi Thierrymu Henrymu V Platform “No Lay’s, No Game” dengan Partnerstva Značkys Ligou Majstrov UEFA dan Pripomína Fans, že Sledovanie Lay’sbalulite

NEW YORK, 4 Maret 2023 /PRNewswire/ — Kesuksesan Vďaka Lay sangat luar biasa, dan sebelumnya, dia telah meluncur untuk menjadi pria yang sukses dan sedemnásobným držiteľom Zlatej lopty Lionelom Messim! Štvornásobný víťaz Ligy majstrov UEFA a víťaz Majstrovstiev sveta vo futbale 2022 posúva platformu značky „No Lay’s, No Game” na ďalšiu úroveň – účinkuje v novej zábavnej a vzrušujúcej reklame s názvom „Messi na návšteve” a objavuje sa na obaloch limitovanej edície čipsov Lay’s pri príležitosti hnutia “No Lay’s, No Game” na oslavu Ligy majstrov UEFA.

Peeciálna edícia balení s futbalovými velikánmi vrátane mesiho zobrazuje kľúčové prvky, ktoré robia ligu majstrov uefportoýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchýchý naJVzrušujúce športoPPort šchet naJVETO ( Balenia limitovanej edície prezentujú dynamickú energiu, ktorú športovci vnášajú do krásnej hry. Budú k dispozícii v Spojených štátoch amerických, Južnej Afrike, Poľsku dan ďalších krajinách počas celého turnaja Ligy majstrov UEFA až do juna 2023.

Televíznu reklamu “Messi na návšteve” s Messim v hlavnej úlohe si môžete pozrieť už teraz!

V spote je Messi nekakaným hosťom na večierku so sledovaním Ligy majstrov , ktorá hľadá svoju obľúbenú slanú pochúťku.

Emócie a humor sú v obsahu umocnené vďaka vtipnej originalálnej hudobnej nahrávke s príznačným názvom “No Lay’s, No Game”, ktorá je paródiou na emotívnu baladu “All By Myself” od Erica Howard Carmena.

„Ak ste dobre pripravení, máte viac šancí hrať čo najlepšie. To isté platí pra všetkých fanúšikov, ktorí radi sledujú futbal, stretávajú sa so svojimi priateľmi delia sa o Lay’s. To je to, čo nová reklama Lay’s vyjadruje so štipkou humoru. Deň zapasu sa nikdy nezaobíde bez Lay’s! No Lay’s, No Game” povedal Lionel Messi.

Viceprezidentka spoločnosti PepsiCo pre marketing globálnych potravinových značiek Ciara Dilleyová k platforme „No Lay’s No Game” s úplne novým obsahom „Messi na návšteve” a limitovanou edíciou balenia uviedla: „Je nemysliteľné sledovať futbal bez Lay’s a je nemysliteľné vynechať Messiho z rozhovoru o „najväčšom hráčovi všetkých čias”. Prave preto bol Lionel ideálnym partner pre platformu “No Lay’s, No Game” and spoločnosť Lay’s ním spolupracuje už mnoho rokov. Je icon tohto športu as Messiho pomocou hnutie “No Lay’s, No Game” , podeliť sa o Lay’s.”

Kampaň “Messi na návšteve” je poslednou zastávkou na ceste platformy “No Lay’s, No Game” v tejto futbalovej sezóne. UEFA. Kampaň sa začala 21. februára krátkym filmom s názvom “Thierry na návšteve”, v ktorom vystupuje futbalová legenda Thierry Henry. Henry a Messi boli v roku 2009 spoluhráčmi v tíme FC Barcelona, ​​​​ktorý sa stal víťazom Ligy majstrov UEFA.

Počas zostávajúcej časti súťaže Ligy majstrov UEFA mužov a žien 2022/2023 sa fanúšikovia môžu tešiť na ďalšie vzrušujúce a nečakané momenty z platformy „No Lay’s, No Game”, zahŕňajúce: ešte viac prekvapení futbalových superhviezd, pútavého digitálneho obsahu a ihrísk postavených po celom svete Nikdy neviete, kto sa môže objaviť a opýtať sa, či máte Lay’s!

Lay’s a Lionel Messi Platformu oslávia „no lay’s, no game” a Dokážu fanúšikom, Že je nemysliteľné sledovať futbal bez lay. “No Lay’s, No Game”. Viac menginformasikan kepada situs resmi UEFA.com.

Wahai Lay
Lay’s je jednou zo značiek, ktoré tvoria Frito Lay Amerika Utaradivisi instantných potravín spoločnosti PepsiCo, Inc. (Nasdaq: PEP), mendapatkan lebih dari 19 miliar USD, jadi sídlom v Beli, NY. Viac informácií o Frito-Lay nájdete na firemnej webovej lokalite http://www.fritolay.com/ na Twitterihttp://www.twitter.com/fritolay. Viac informácií o Lay’s nájdete na Facebooku na www.facebook.com/laysalebo Twitteri nawww.twitter.com/lays. Značku Lay’s môžete sledovať aj na Instagrame na http://instagram.com/lays.

Tentang spolocity PepsiCo
Výrobky spoločnosti PepsiCo si spotrebitelia vychutnávajú viac ako miliardukrát denne vo viac ako 200 krajinách a oblastiach po celom svete. Unduh PepsiCo dosiahla v roku 2022 čisté výnosy vo výške viac ako 86 miliárd dolárov vďaka doplnkovému portfóliu nápojov a potravinových výrobkov, ktoré zahŕňa značky Lay’s, Doritos, Cheetos, Sowolade. Portfolio výrobkov spoločnosti PepsiCo zahŕňa širokú škálu potravinových výrobkov dan nápojov vrátane mnohých ikonických značiek, z ktorých každá dosahuje odhadovaný ročný maloobcho vialidnardý USD preday 1

Orang yang ingin menyebarkan PepsiCo adalah dengan cara global dan tidak memiliki kemampuan untuk meningkatkan daya tariknya dengan menggunakan pep+ (PepsiCo Positive). pep+ adalah perubahan strategis yang kompleks, perusahaan yang membutuhkan waktu lama untuk membangun pusat kota, dan juga membangun rumah di tempat yang paling awal, yang dapat menjadi tempat bisnis dan rencana bisnis yang sulit. Viac informácií nájdete na stránkach www.pepsico.com a sledujte nás v sieťach Twitter, Instagram, Facebook a LinkedIn @PepsiCo.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2013803/LAYS_DEBUTS_WORLD_PREMIERE_MESSI.jpg

SUMBER PepsiCo

Leave A Reply