Melihat gambar Leica secara diam-diam di televisi baru

0

Společnost Hisense v posledních letech hledá způsoby, jak pokročit v oboru laserové televize, a společnost Kamera Leica Anda dapat melihat proyek televisi dengan proyek laser yang keras. Oba technologičtí obři se proto rozhodli pokračovat v dalším rozvoji televizního průmyslu spojenými dahulu kala.

Matthias Harschgenerální ředitel společnosti Leica Camera AG, k důvodům této spolupráce uvedl, že společnost Leica měla zájem vstoupit na prudce rostoucí trh s laserovými televizory, což by však bez zapojení společnosti Hisense, která se stala celosvětovým průkopníkem v oblasti laserových televizorů se 1700 souvisejícími patenty, nebylo možne.

Společnost Hisense si dlouhodobě uvědomuje význam partnerství a také spolupráce se společností Leica je v souladu s jejími potrebami rozvoje Špičková optická technologie společnosti Leica umožňuje laserovým televizorům Hisense poskytovat ostřejší a detailnější obraz, který se může stát pevným základem pro další vývoj jejích domácích kin a laserových televizorů s krátkým ohniskem.

Leica vystavila di CES 2023 laserovou TV Leica Cine 1 di stánku Hisense

Na veletrhu CES 2023 je k vidění take projektor Bioskop Leica LIOTM) k optimalizaci kvality obbrazu to a zajištění dokonalého diváckého zážitku. V příštích letech chtějí společnosti Hisense a Leica vyvíjet další technologie pro dosažení nové úrovně špičkové kvality obrazu a vnést tak na globální trh laserových TV více dynamiky.

Společnost Hisense se take chystá s využitím odbornosti značky Leica v optice dale rozšiřovat své globální působení jako mezinárodní společnost. Seperti Dr.

Foto- https://mma.prnewswire.com/media/1978506/image1.jpg

SUMBER Hisense

Leave A Reply