Mengaktifkan radujte sa z čínskeho nového roka so svetom, navštívte Ťiang-su v roku Zajaca

0

NANKING, Tiongkok, 4 Februari 2023 /PRNewswire/ — Práve s príchodom roka 2023, roka Zajaca, bolo na účte zahraničných sociálnych médií, @Visit Jiangsu, Úradu pre kultúru and cestovný ruch provincie Ťiang-su, spustenýchiv na Facebooku, Twitteri, Instagrame pri a YouTube príležitohosti rokes . Rôzne kreatívne interaktívne formy, ako sú videá, obrázky sebuah teks, digitálne Živé vysielanie, interakcia online, vítanie ča ďa ďa oa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa ďa Príspevky dosiahli 3.08 milióna sledovateľov a získali 662 000 interakcií, ktoré zahŕňali takmer 100 krajín a regiónov na nova nova ľvab ľvab ľvab ľvet ľvet ľvet ľvet ľvet ľvete ľvet ľvete ľvete ľvet ľvet ľvete a novasi ľvete a novasi ľvete a novasi ľvete a novasi ľvete a avet ľve

Tento rok produkty vizuálnej konvergencie pri príležitosti čínskeho nového roka, ktoré integrujú prvky pamiatok v Ťiang-su, z papiera vystrihnuté nehmotné kultúrne dedičstvo a ďalšie charakteristické prvky, vytvorili reklamný pruh k roku Zajaca na našich sociálnych médiách, fotografie online hier puzzle, plagáty čínskeho nového Untuk menciptakan produk yang lebih kreatif, Anda dapat membeli dengan harga terjangkau dan membeli melalui platform penjualan. Našim zahraničným fanúšikom sa snnažíme predstaviť zaujímavý dan jedinečný čínsky nový rok v Ťiang-su s viacúrovňovou víziou.

Zároveň bol v našom účte sociálnych médií @Visit Jiangsu vytvorený špeciálny stĺpček s názvom “Pôvab Ťiang-su” s námetom “Šťastný čínsky nový rok”. Stĺpček tvoria témy ako „Znalosť čínskych novoročných zvykov v Ťiang-su”, „Čínske novoročné jedlá v Ťiang-su” a „Výlet do Ťiang-su počas čínskeho nového roka” v lokalizovaných cudzích jazykoch, aby predstavil čínsku novoročnú kultúru, jedlá a turistické atrakcie.

Okrem toho sa v účte @Visit Jiangsu neustále predstavuje bohatý čínsky novoročný program prostredníctvom „živého cloudového vysielania” a účet sa neustále vylepšuje o digitálne inovácie. Spojil aj viaceré formy vystúpení s pohlcujúcimi scénami prostredníctvom uvedenia rôznych štýlov predstavení pri príležitosti čínskeho nového roka o kultúre Ťiang -su, prispôsobením filtra rozšírenej reality čínskeho nového roka a inými spôsobmi, aby vytvoril nový zmyslový zážitok o čínskom novom roku v oblasti kultúry a cestovného ruchu. Doteraz sa filter rozšírenej reality použil 250 000-krát a získal 122 000 interakcií. Ľudia z celého sveta sa podieľali na filter rozšírenej reality roka Zajaca v účte @Visit Jiangsu, aby spoločne oslávili čínsky nový rok.

V účte @Visit Jiangsu v zahraničných platformách sociálnych médií prebehla v predvečer čínskeho Nového roka aktivita s názvom „Vítanie čínskeho nového roka vo viacerých jazykoch”, aby mohli zahraniční priatelia pocítiť silnú atmosféru čínskeho nového roka. Pozvali sme fanúšikov a zahraničné osobnosti formujúce verejnú mienku, aby privítali čínsky nový rok, oslávili s @Visit Jiangsu čínsky nový rok, popriali všetko najlepšie do čínskeho nového roka a pocítili pôvab z vítania čínskeho nového roka v rôznych jazykoch, čím sa spájajú rôzne jazyky a kultúry v podobe videí a obrázkov.

Séria aktivít „Šťastný čínsky nový rok”, ktoré vytvoril Úrad pre kultúru a cestovný ruch provincie Ťiang-su, ukázala zahraničnému publiku sviatočnú atmosféru a život v čase voľna počas čínskeho nového roka a otvorenejší, diverzifikovanejší a energickejší obraz čínskeho Ťiang-su.

Video – https://mma.prnewswire.com/media/1995489/video.mp4

SUMBER Departemen Kebudayaan dan Pariwisata Provinsi Jiangsu

Leave A Reply