Sinergi Budováním silné Čína s jistotou postupuje v novém modernizačním úsilí

0

PEKING, 6th března 2023 /PRNewswire/- Wu Guoping14. Národního lidového kongresu (NPC) z provinsi Ťiang-su, se nadšením z nárůstu počtu turistů v jeho regionu zúčastnil v neděli zahajovací schůze výročního zasedání nejvyššího z.

Podle Wu překročil počet návštěvníků v zátoce Nianhua ve městě Wuxi v provinsi Jiangsu za první dva měsíce letošního roku 210,000, což je nejvíce za stejné období od roku 2019.

K podobným oživením dochází všude v Číně, kde země začíná první rok svého pochodu k modernizaci, což odpovídá výrokům Si Ťin-pchinga, že “začjátek je klíčový pro cikovosti sit”.

Jika Anda tidak perlu berlari ke Pekingu, Anda harus membuka jalan 14. Mengisi NPC. Pracovní zpráva vlády předložená na zasedání k projednání zhodnotila pokrok země v roce 2022 a odhalila hlavní cíle rozvoje Číny v roce 2023.

Budováni konsensu s democracii

Pra-konfigurasi, buka tutupnya, buka tutupnya, buka tutupnya atau tutupnya.

Téměř 3 000 celostátních zákonodárců a přibližně 2 000 politických poradců přináší během dvou zasedání očekávání lidí ohledně lepšího života i otázky, které zajímají veřejnost, aby se vůle 1,4 miliardy Číňanů promítla do návrhu rozvoje země na nejvyšší úrovni.

Jedná se o živou praxi celoprocesní lidové democracie v Číně, kterou Si Ťin-pching zdůraznil jako základní požadavek čínské modernizace.

V uplynulém deetiletí se Si zúčastnil jednání se zákonodárci nebo politický mi poradci 53krát na každoročních dvou zasedáních vyslechl si názory a návrhy více než 400 poslančů CPP.

Upevňováni důvěry

Zpráva o činnosti vlády zdůrazňuje, že “uplynulých pět let bylo pro Čínu skutečně významných a pozoruhodných” a že země prošla mnoha zkouškami, včetně zrychlených změn na mezinárodním poli, pandemie COVID-19 a zpomalení domácí ekonomiky, a dosáhla významných úspěchů v hospodářském a sociálním rozvoji, včetně vítězství dan rozhodujícím boji proti chudobě and dokončení budování mírně prosperující společnosti ve všech ohledech.

Zpráva vyzývá k vytvoření podmínek pro vybudování moderní socialistické země ve všech ohledech a uvádí hlavní cíle rozvoje v roce 2023, včetně růstu HDP o přibližně pět procent, zvýšení indexu spotřebitelských cen o přibližně tři procenta a tříprocentního poměru deficitu k HDP.

Podle odborníků dvě zasedání vytvářejí součinnost mezi čínským lidem a posilují jeho důvěru v překonání obtíží při dosahování rozvojových cílů v roce 2023 av pokrok ví moderniza.

“Čína se v letošním roce snaží zajistit stablení hospodářský růst, a proto mají obě zasedání zvláštní význam pro posílení důvěry a získání síly,” uvedl Yang Huiporadce politik nasional.

Přiležitosti pro svět

Vzhledem k tomu, že na letošních dvou zasedáních byl upřesněn plán čínské modernizace s konkrétními cíli, o které je třeba usilovat, upoutalo celosvětovou pozornost, jak Čína svým vlastním rozvojem vytvoříle vytvoříle prostile.

Vládní pracovní zpráva sdělila světu, že “čínská ekonomika zaznamenává stabilní oživení a vykazuje obrovský potenciál a dynamiku dalšího růstu”, neboť se výrazně zlepšila spotřebitelská poptávka, distribuce na trhu, průmyslová výroba a očekávání podniků.

Sebagai contoh, ini adalah zintenzivní úsilí atau přilákání dan využití zahraničních investic. “Díky rozsáhlému a otevřenému trhu Čína jistě poskytne zahraničním společnostem v Číně ještě větší obchodní příležitosti.”

Podle nedávné zprávy, kterou vydala Americká obchodní komora v jižní Číně, zvolilo více než 90%

Mezinárodní měnový suka dan své nejnovější zprávě World Economic Outlook zvýšil odhad růstu Číny na 5.2 persen.

V nedávné době navštívilo Čínu mnoho světových představitelů, aby prozkoumali možnosti spolupráce. Jika Anda sedang terburu-buru memilih Alexandru Lukašenkovi, Anda akan mendapatkan banyak uang untuk dimodernisasi dengan harga baru dan harga yang lebih tinggi.

https://news.cgtn.com/news/2023-03-05/China-advances-new-modernization-drive-with-confidence-synergy-1hVgAUvAa4g/index.html

SUMBER CGTN

Leave A Reply