Společnost Huawei dodá technologii do jedné z největších elektráren na bázi obnovitelných zdrojů ve strední a východní Evropě

0

KLECZEW, Polandia, 4th března 2023 /PRNewswire/ — V Polsku vznik největší hybridní energik farma dan střední východní Evropě, která bude kombinovat fotovoltaickou a větrnou elektrárnu o celkovem výkonu 205 MW. Dapatkan lebih banyak tenaga listrik dengan biaya kurang dari 100.000 rumah dan kurangi emisi CO2 atau sekitar 160 ton. Infrastruktur teknologi rozvoj infrastruktury dodá společnost Huawei 710 strunových strídačů 23 inteligentních trafostanic. Hybridní farma vzniká na místě bývalých těžebních dolů v Kleczewu ve Velkopolském vojvodství.

Elektrárna Kleczew Solar & Wind se nachází na pozemcích, kde v minulosti probíhala těžba, a bude jedním z největších parků obnovitelné energie ve střední a východní Evropě a prvním projektem v Polsku, který v tak velkém měřítku kombinuje fotovoltaické a větrné technologie. 193 MW V rámci investice dodá společnost Huawei 23 trafostanic inteligentních ke 710 střídačů, které jsou jednou z klíčových součástí fotovoltaické elektrny. Předpokládaný roční výnos energie z fotovoltaické elektrny je přibližně 222 GWh to větrné farmy přibližně 47 GWh. Hybridní farma v Kleczewu bude schopna pokrýt energetické potřeby více než 100.000 domácností.

Společnost Huawei se již několik let soustavně podílí na rozvoji modern energetického sektoru pomocí inteligentních fotovoltaických řešení. „Jsem nesmírně potěšen, že naše technologie mohou aktivně podporovat ekologickou transformaci Polska v takových klíčových projektech, jako je hybridní elektrárna v Kleczewu. Jedná se o velmi důležitou investici na cestě k úplné dekarbonizaci polské ekonomiky a zajištění zelené, čisté a nákladově efektivní energi pro celou společnost,” uvedl Ryszard Hordyński, ředitel pro uniqueastrategii, a Huawei Polandia.

Pemodal listrik Kleczew Solar & Wind je společnost Lewandpol Group, aktifkan společnost Ergy, generálním dodavatelem je společnost Electrum Group, která je zodpovědná za implementaci regulátoru činného ho výkonu Renedium.

„Jedná se o strategicky důležitý projekt směřující k dekarbonizaci polského hospodářství. Dodavatelé a zhotovitelé zapojení dodavatelského řetězce byli pečlivě vybráni, abyla zajištěna efektivita a spolehlivost během výstavby elektrárny i po jejím skončení. Jsme si jisti, že budeme spoluprakovat s těmi nejlepšími dodavateli, mezi něž patří dan společnost Marcin Kuprelumum ředitel společnosti Ergy.

Společnost Huawei využívá své výhody v oblasti digitálních technologií a technologií v oblasti energetiky in integruje své zavedené digitální technologie s fotoaikou, systémy pro ukládání energie, cloudem a technologiemi umělé intelligence. Nabízí inteligentní fotovoltaická a skladovací řešení pro tři hlavní scénáře výroby, přenosu, distribuce a spotřeby energie: inteligentní fotovoltaické řešení pro veřejné použití, inteligentní fotovoltaické řešení pro firmy a průmyslové podniky a inteligentní fotovoltaické řešení pro domácnosti. Tato řešení snižují vyrovnané náklady na elektřinu (LCOE) fotovoltaických elektráren po celou dobu jejich životnosti and zlepšují výkonnost při vytváření sítě, díky čemuž se fotovoltaika stává primárn energie zdrojemím.

„To, si naši obchodní partneři vybrali právě naše střídače a chytré trafostanice je nejlepším potvrzením vysoké kvality a spolehlivosti našich technologií. Investasikan Tenaga Surya & Angin Dukung mitra obchodních Ergy, Electrum dan investor Lewandpol dan naše produkty nás naplňuje hrdostí motivuje k další praci dan jménu vývoje bezemisních zdrojů energie. Dari zmínku, že střídače Huawei byly první v Polsku, které získaly časově neomezenou povinnou certifikaci pro všechny fotovoltaické měniče,” dodává Paweł Strzałkowski, manajer akun senior oddělení Digital Power, Huawei Polandia.

Na výstavbě fotovoltaické části elektrárny Kleczew Solar & Wind se podílejí společnosti Electrum, Jinko SuryaBudmat a Kabel Tele-Fonika.

Foto- https://mma.prnewswire.com/media/2013200/project_picture.jpg

SUMBERHuawei

Leave A Reply