Spoločnosť SIMCom počas veľtrhu MWC Barcelona 2023 predstavila optimalizovaný modul LTE CAT 1 bis radu SIM7672x, ktorý umožňuje global roaming, je cenovo efektívny a voliteľný pre GNSS USA – slovenčina USA – English USA – español USA – Polski USA – Pуссute USA AS – Francais

0

BARCELONASpanielsko, 28 Februari 2023 /PRNewswire/ — Klo 2G/3G 2G/3G súvislosti s od súvis lôže by the LTE Cat.1 S cieľom uspokojiť vyvíjajúce sa to rýchlo sa rozširujúce potreby trhu mobileného IoT uviedla spoločnosť SIMCom na trh optimalizovaný by LTE Cat.17 by LTE Cat.17 kompleks yang penuh dengan biaya baru yang menghasilkan uang baru, dapat dibeli dan dibeli secara pribadi, IoT dengan ruang lingkup global, tanpa nama, menším rozmerom dan vyššou energetikkou efektivitou.

Cakupan global: Rad sim7672x podporuje Štandardy 3gpp r14 a existujú tri regionálne varian vrátane severoamerickej (vrátane amerických mno), európskej nevaPven uMoJuJuJuJuJUnREJUFUPVEUPEJUJUNEJUJUNREJUJUNEJUNREJUNREJUNEJUNREJUNRY. SIM7672X diinstal dengan modul global LTE Cat.1 sebagai modul global, yang memungkinkan Anda untuk membuka kunci LTE universal.

Efektivitas Nakladov: Pada aplikasi kartu kredit ini, Anda dapat menggunakan kartu SIM7672X dengan fungsi potrebné ekonomickým spôsobom, ktorý je výhodný pre zákazníkov s obmedzeným rozpočtom. Rad SIM7672X je modul pre LTE Podporuje prenosovú rýchlosť do 10 Mb/s Okrem toho je v rade SIM7672X k dispozícii aj vysoko presný prijímač GNSS

Kompaktná veľkosť: Radiasi SIM7672X dengan ukuran 24,0 x 24,0 x 2,4 mm dapat menyebabkan masalah dengan 2G / NB-IoT / Kucing. M / Kucing. 1 ke Kucing. 1 bis.

Efektivitas energik: Vďaka vysoko integrovanej konštrukcii výrobku a režimu PSM dosiahol rad SIM7672x ultranízky prúdový výkon v režime spánku, ktorý je na podobnej úrovni ako pri moduloch LPWA, čím sa predlžuje životnosť batérie pre aplikácie, ako sú inteligentné merače spotreby, sledovacie zariadenia, e-mobilita, parkovacie meradlá, domáca automatis a zabezpečenie.

Rad SIM7672X bol oficiálne predstavený na veľtrhu MWC Barcelona 2023 Ak si chete rezervovať stretnutie s tímom spoločnosti SIMCom na mieste, môžete poslať žiadosť na adresu [email protected]. Melalui informasi tentang kartu SIM7672X Anda akan menemukan web yang terhubung dengan SIMCom.

TENTANG SPOLOČNOSTI SIMCom

5G, 4G, LPWA, LTE-A, modul cerdas, modul otomatis dan GNSS. Bekerja di Laboratorium Profesional dan Berprofesi di Rumah Berkelanjutan

Melalui informasi: www.simcom.com
Ikuti SIMCom di LinkedIn

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2010273/image_1.jpg

SUMBER Solusi Nirkabel SIMCom

Leave A Reply